דף הבית >> איך זה עובד
 
דרך הטיפול הייחודית "אפילקליר" לטיפול אישי פותחה על ידי ד"ר יואל קוניס, מומחה בתחום הכימיה ומדען קוסמטי בעל ניסיון של 35 שנים בפיתוח פורמולות קוסמטיות.
הגרסה המיועדת לטיפול על ידי קוסמטיקאיות "אפילפרי" פותחה בשנת 2008  במקביל למכשירי הסרת השיער בעזרת לייזר/IPL (פעימות אור רב-עצמה).
 
עם השנים, הודות להצלחה מתועדת והוכחת יעילות השיטה ,נקלטה שיטת אפילפרי המיועדת לטיפול מקצועי, ותפסה את מקומה הטבעי בתחום סילוק השיער.
 
לאור ביקוש טבעי לטיפול אשר ישלים ויאפשר לטפל בצימוח ספונטאני בין טיפולים קוסמטיים מקצועיים הופק תכשיר אפילקליר לשימוש ביתי, עצמי.
 
אפילקליר הינו טיפול יחידני מכוון לצימוח ספונטני אשר מונע ומאט את צמיחת השיער בפנים.  התכשיר מבוסס על שילוב של רכיבים טבעיים וסינתטיים בטוחים בשימוש, אשר כוללים תמציות עשבים,
כגון Ladies Mental ותמצית אקליפטוס. השלב הראשון הוא הוצאת השערה בשלמותה על ידי שעווה יעילה או כל כלי אפילטיבי יעיל. בשלב השני מריחה ראשונה, מזינה ומרככת את העור וכן מאפשרת לחומרי הטיפול לחדור בנקל דרך פתח תעלת השיער  אל שורשי השיער. בשלב השלישי - מריחה שניה, מחדירה את החומרים הפעילים המונעים את התפתחות זקיק השיער.
 ניתן להשתמש בתכשיר באופן בטוח ויעיל על כל אדם, כולל פלומת שיער, ללא מגבלת צבע עור וצבע שיער. אין בשום מקרה אפשרות לשינויים בצבע העור במהלך הטיפול או לאחריו.  אפילו טיפול יחיד על פני שטח מוגדר יצביע על תוצאות טיפול ברורות ובכך יאפשר למטופל או למטופלת לשפוט בעצמם את יעילות הטיפול.
 
דברי ד"ר קוניס:
ההרכב שהכינותי מבוסס על מחקר ממושך של עשבים וצמחים לשם טיפול במחלות עור.  גיליתי צמחים אחדים שהם יעילים במיוחד לטיפול במחלות עור הגורמות להתחלקות תאים בלתי מרוסנת.  אחת מן התמיסות שנתגלו הייתה תמצית הצמח Alcamilia Vulgaris הידוע גם בשם " Ladies mental ". צמח זה ידוע גם בתור חומר מגן טבעי המעכב את תהליך התחלקות התאים.  קיימים גם צמחים ועשבים מסוימים אחרים המרככים ושומרים על העור במצב טוב.  התברר במפתיע שאחת מן ההשפעות הנלוות שנתגלו בעת בדיקת הרכיבים אשר שימשו לטיפול במחלות עור הייתה שהשיער באזור המטופל לא שב לצמוח.
 
לפיכך פותח הטיפול ב Epilclear  כחלופה חדשה לשיטות אחרות לסילוק שיער בלתי רצוי לצמיתות.
 
התמציות המהוות את טיפול אפילפרי פועלות בתיאום מושלם ביניהן ומביאות לתוצאות אופטימליות.
 
החומר המונע צמיחה פותח בהתבסס על הידע שלי בבוטניקה ועל ניסיוני לפעול על תא השיער הנמצא בתהליך התחלקות.  הרכב הרכיבים שנבחרו במומחיות פועל על תאים חיים בבסיס השערה ומונע מהם להמשיך ולהצמיח את השערה.  אחד מרכיבי החומר מגביל את כושר הנשימה של התא המתחלק, אך ורק בשכבת האפידרמיס.
 
פעולה זו משפיעה על התא המתחלק עד שבסופו של דבר זקיק השערה נשאר ריק לחלוטין.  שורש השערה מסולק לחלוטין בתהליך זה.
 
התכשיר כולל רכיבים אשר אושרו על ידי ה CTFA שקבע כי הם בטוחים בשימוש כמוצר קוסמטי.  הנוסחה שלנו נבדקה ונותחה על ידי מוסדות שונים, כגון Amino Lab כדי לקבוע אי נוכחות של כל רכיבים בעלי השפעה שלילית כגון, עובש, שמרים או חיידקים.  לא נתגלו כל רכיבים בעלי השפעה שלילית בתכשיר שלנו.  התכשיר נמסר לבדיקת תגובה אלרגית למכון Cosmepar בצרפת.  הממצאים קבעו שהמוצר אינו גורם לכל תגובה אלרגית והוא בטוח לשימוש.
 
 
קניה מאובטחת 
תקנון רכישה
הצטרפ/י
מועדון לקוחות EPILCLEAR
למידע על חדשות ומבצעים הצטרפו למועדון הלקוחות של EPILCLEAR
credit, credit, card, purchase, payment, ecommerce